Aktualności Najnowsze informacje

W co warto zainwestować?

W co warto zainwestować?

Uwaga! spotkanie zostaje przeniesione na dzień 20 listopada, kiedy to w naszym inkubatorze odbywać się będzie Pomorski Dzień Przedsiębiorczości.

Inkubator w Kościerzynie - 20.11.2014
 
Pomorski Dzień Przedsiębiorczości w Inkubatorze

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości w Inkubatorze

Informujemy, że w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kościerzynie w dniu 20 listopada 2014r. odbędzie się Pomorski Dzień Przedsiębiorczości, którego głównym organizatorem jest Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości do odwiedzenia nowo otwartego Inkubatora Przedsiębiorczości, którego główny zakres działalności dotyczy wspierania przedsiębiorczości na terenie powiatu kościerskiego.

Inkubator w Kościerzynie - 20.11.2014
 

„Pierwszy biznes - wsparcie na starcie"

Od 17 listopada studenci, absolwenci i bezrobotni w całej Polsce będą mogli otrzymać nawet 74 tys. zł niskooprocentowanej pożyczki na założenie własnego biznesu. 3 listopada Bank Gospodarstwa Krajowego podpisał umowy z instytucjami pożyczkowymi, które zajmą się obsługą wniosków i doradztwem.

Inicjator programu, czyli Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, przeznaczy w najbliższych latach aż 500 mln zł na rozwój przedsiębiorczości oraz tworzenie warunków dla powstawania nowych miejsc pracy. Program „Pierwszy biznes - wsparcie w starcie" jest bowiem elementem rozwoju rynku pracy, przeciwdziałania bezrobociu i promowania zatrudnienia.

Inkubator w Kościerzynie - 6.11.2014
 
Inkubator w Kościerzynie uroczyście otwarty

Inkubator w Kościerzynie uroczyście otwarty

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 28 października 2014r. Inkubator  Przedsiębiorczości w Kościerzynie został uroczyście otwarty. Wydarzenie to zostało połączone z organizacją konferencji zamykającej cały projekt pn. "Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach". Otwarcie uświetnili swoją obecnością przedstawiciele wszystkich Partnerów biorących udział w projekcie, władze Sejmiku Wojewódzkiego na czele z  Marszałkiem, Wojewoda Pomorski oraz wielu znamienitych gości reprezentujących obszar samorządowy, organizacji pozarządowych jak i przedstawiciele biznesu. 

 

Inkubator w Kościerzynie - 28.10.2014
 
Nabór na zielone studia

Nabór na zielone studia

Masz ostatnią szansę, by dołączyć do grona studentów dofinansowanych studiów podyplomowych w zakresie Eko Marketingu. Specjalistów z tej dziedziny wciąż poszukują pomorscy pracodawcy. Zapisz się! Bądź eko, zwiększ swoją konkurencyjność i zdobądź zawód przyszłości! Zapisy trwają do 15 listopada. Liczba miejsc jest ograniczona.

Inkubator w Kościerzynie - 8.10.2014
 

Jesteśmy na FB

Rozmawiaj, komentuj, udostępniaj, bądź na bieżąco i wspieraj swój inkubator. Od dziś także na portalu facebook. Chcesz nam coś powiedzieć? ;-)

www.facebook.com/inkubatorstolem

Inkubator w Kościerzynie - 2.10.2014
 

Inkubator otwarty

Informujemy, że z dniem dzisiejszym, tj.01.10.2014 Inkubator Przedsiebiorczości w Kościerzynie został przekazany operatorowi. W przyszłym tygodniu zamieszkają w obiekcie już dwie nowe, inkubowane firmy.

Inkubator w Kościerzynie - 1.10.2014
 

Dzień otwarty

Już w najbliższą sobotę zapraszamy mieszkańców na DZIEŃ OTWARTY Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Kościerzynie przy ul. Przemysłowej 3, w godz. 10.00 - 15.00. Podczas wizyty będzie możliwość zapoznania się z ofertą Inkubatora, jego wyposażeniem i poszczególnymi pomieszczeniami. ZAPRASZAMY!

Inkubator w Kościerzynie - 27.09.2014
 
Znamy operatora inkubatorów

Znamy operatora inkubatorów

Wybrano operatora dwóch inkubatorów przedsiębiorczości, w Kościerzynie i Kartuzach.

Inkubator w Kościerzynie - 7.09.2014
 
 
 
 
1... 12 13 14
 
 
PROJEKT FINANSOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij