Aktualności / 2019-09-16 Najnowsze informacje

Zaproszenie na spotkanie Przedsiębiorców

Kaszubski Związek Pracodawców, Starosta Kościerski Alicja Żurawska i Burmistrz Miasta Kościerzyna Michał Majewski zapraszają na spotkanie przedsiębiorców, które odbędzie się dnia 19.09.2019r. o godz.11.00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kościerzynie ul. Przemysłowa 3. Temat przewodni spotkania : „MEDIACJE w biznesie i w prawie pracy”.

Inkubator w Kościerzynie - 16.09.2019
 

SPOTKANIE INFORMACYJNE W KOŚCIERZYNIE PT.: „ALTERNATYWA DLA DOTACJI – ATRAKCYJNE INSTRUMENTY FINANSOWE DLA BIZNESU W WOJ. POMORSKIM”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chojnicach zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 23 września 2019 roku w Kościerzynie, poświęcone możliwości otrzymania niskooprocentowanych (preferencyjnych) pożyczek i kredytów na utworzenie i rozwój działalności gospodarczej na terenie województwa pomorskiego.

Inkubator w Kościerzynie - 16.09.2019
 
 
 
 
 
 
PROJEKT FINANSOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij