Aktualności Najnowsze informacje

Informacja o zmianie na stanowisku Prezesa Zarządu

Szanowni Państwo,

niniejszą wiadomością chciałabym poinformować Państwa o zmianie na stanowisku Prezesa Zarządu Pomorskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Od dnia 23.09.2016 roku nie pełnię już tej funkcji, ze względu na zmianę moich planów zawodowych. 

Podjęcie tej decyzji było dla mnie niezwykle trudne. Ponad 2 lata pracy w Fundacji uważam za rozwojowy i dobry czas, w którym udało się zbudować od podstaw sprawnie działającą instytucję, jednakże wybór nowej, innej ścieżki zawodowej jest realizacją moich długofalowych planów zawodowych, co mam nadzieję spotka się z Państwa zrozumieniem.

 Dziękuję wszystkim partnerom za dotychczasową współpracę, dziękuję pracownikom Fundacji oraz Fundatorom, bez których praca w tej instytucji na pewno nie przyniosłaby mi takiej satysfakcji.

 Tym samym zapraszam Państwa do kontaktu z moją zastępczynią, Panią Magdaleną Dąbrowicz - Rzeczycką. Jestem przekonana, że doświadczenie oraz zaangażowanie Pani Magdy rozwinie, to co dotychczas udało nam się wspólnie zbudować.

 Pani Magda od 2003 roku zajmuję się doradztwem biznesowym, w tym doradztwem w zakresie zarządzania różnego typu projektami - inwestycyjnymi, wdrożeniowymi, szkoleniowymi. Była członkiem zarządu 4 fundacji, w tym organizacji prowadzącej Inkubator przedsiębiorczości dla firm działających na rynku nowych mediów. W związku z działalnością w zakresie zarządzania projektami inwestycyjnymi oraz współpracą z właścicielami obiektów, ukończyła studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami, ze specjalizacją zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi.

 Pozostawiam kontakt do Pani Prezes:

e-mail: magdalena.rzeczycka@inkubatorkoscierzyna.com.pl

tel: 793 - 343 - 450

 

 Dziękuję i mam nadzieję, że do zobaczenia,

 

Anna Miazga

 

 

 
 
 
 
 
PROJEKT FINANSOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij