Aktualności Najnowsze informacje

JESTEŚ OSOBĄ BEZROBOTNĄ ?  SKOŃCZYŁEŚ 30 ROK ŻYCIA?  CHCESZ ZAŁOŻYĆ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ,  ALE BRAKUJE CI ŚRODKÓW ?  ZGŁOŚ SIĘ DO PROJEKTU "AKTYWNI PRZEDSIĘBIORCZY"

JESTEŚ OSOBĄ BEZROBOTNĄ ? SKOŃCZYŁEŚ 30 ROK ŻYCIA? CHCESZ ZAŁOŻYĆ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ, ALE BRAKUJE CI ŚRODKÓW ? ZGŁOŚ SIĘ DO PROJEKTU "AKTYWNI PRZEDSIĘBIORCZY"

Firma Kompass Consulting ma przyjemność zaprosić Mieszkańców gmin wiejskich i miejsko-wiejskich, którzy ukończyli 30 r.ż. i pozostają bez zatrudnienia, do udziału w projekcie „Aktywni Przedsiębiorczy”.

W ramach projektu można będzie otrzymać bezzwrotną dotację na utworzenie i prowadzenie własnej firmy. Pierwszym etapem jest złożenie dokumentu rekrutacyjnego. O udziale w projekcie zdecyduje rozmowa z doradcą zawodowym.

Osoby zakwalifikowane odbędą szkolenia z poniższej tematyki: zakładanie działalności gospodarczej, przepisy prawne, źródła finansowania działalności gospodarczej, ubezpieczenia, księgowość. Po zakończeniu szkolenia będą składać wnioski i starać się o: średnio po 22 600zł bezzwrotnej dotacji i do 1 600 zł miesięcznie, przez 6 mcy na wydatki związane z ZUSem, podatkiem, wynajęciem pomieszczenia na działalność, itp. (z możliwością przedłużenia do 12 miesięcy); oraz do 2 000 zł na kurs/szkolenie, zgodny z kierunkiem prowadzonej działalności  Łącznie kwota dofinansowania może wynieść nawet do 44 000 zł.

Informacje o projekcie można znaleźć: na stronach:

http://aktywni.kompass-consulting.pl;

https://www.facebook.com/aktywniprzedsiebiorczy/; www.chatakociewia.pl;

pod numerem telefonu 500 385 660 lub 516 444 752.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i składania wniosków w okresie 16.10.2017-06.11.2017 

 
 
 
 
 
PROJEKT FINANSOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij