Aktualności Najnowsze informacje

OFERTA PRACY: BROKER LOKALNY - Olivia Business Centre

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza będąca jedną z najprężniej rozwijających się organizacji związków pracodawców na Pomorzu poszukuje pracownika na stanowisko: BROKER LOKALNY (w związku z realizacją projektu pn. "Pomorski Broker Eksportowy")

Obowiązki:

  • identyfikacja przedsiębiorców z województwa pomorskiego zainteresowanych działalnością eksportową,
  • informowanie przedsiębiorców o celu i zasadach przeprowadzania badań w Projekcie „Pomorski Broker Eksportowy”, systemie wsparcia w Projekcie oraz promocja oferty Projektu,
  • przeprowadzanie badań określonych przez Pracodawcę, w tym badań potencjału eksportowego przedsiębiorców z wykorzystaniem udostępnionych przez Pracodawcę narzędzi,
  • analizowanie wyników ww. badań,
  • udział w budowaniu bazy firm z określonym potencjałem rynkowym, produktami, usługami,
  • współpraca w ramach sieci Brokerów Lokalnych w regionie.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe magisterskie (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, handel zagraniczny),
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,
  • gotowość do wyjazdów w obrębie całego województwa pomorskiego,
  • prawo jazdy kategorii B i własny samochód,
  • doświadczenie: min. 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze usług rozwojowych dla przedsiębiorców, w tym np. doradztwa gospodarczego lub biznesowego i/lub doradztwa dla firm w zakresie budowania relacji biznesowo-handlowych i/lub zarządzania i/lub wprowadzania nowych rozwiązań/produktów i/lub marketingu i/lub tworzenia biznesplanów i strategii rozwojowych, współpracy z przedsiębiorstwami,
  • lub realizacja min. 50 usług doradczych w ww. zakresie.

Mile widziane:

  • znajomość innych niż język angielski języków obcych,
  • doświadczenie w zakresie działalności eksportowej,
  • doświadczenie w efektywnym pozyskiwaniu informacji, przeprowadzaniu analiz, przygotowywaniu raportów,
  • doświadczenie w realizacji wywiadów bezpośrednich z firmami.

Predyspozycje i umiejętności:

  • znajomość i umiejętność wykorzystania technik sprzedaży,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • umiejętność aktywnego słuchania,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • efektywna praca w zespole,
  • umiejętność analizy i syntezy danych,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • postawa zorientowana na działanie.

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawym projekcie związanym z rozwojem eksportu w regionie pomorskim w stabilnej instytucji.

Wymagane dokumenty:

  • CV oraz list motywacyjny, z których wynikać będzie potwierdzenie spełnienia wymagań koniecznych. Dokumenty należy przesyłać do dnia 10 maja 2018 r.

Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 ze zmian.)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

SZCZEGÓŁY: http://rigp.pl/poszukujemy-pracownika-na-stanowisko-broker-lokalny

PROJEKT FINANSOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska