Aktualności Najnowsze informacje

Zapraszamy na spotkanie w ramach Klubu Eksportera: "Jak skutecznie zaplanować wejście na nowe rynki?"

Zapraszamy na spotkanie w ramach Klubu Eksportera: "Jak skutecznie zaplanować wejście na nowe rynki?"

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza zaprasza na spotkanie Klubu Eksportera, podczas którego omówione zostaną tematy związane m.in. z planowaniem skutecznego wejścia firmy na nowy rynek. Ponadto na spotkaniu przedstawione zostaną zabezpieczenia transakcji eksportowych - poznacie najpopularniejsze i najskuteczniejsze produkty rynku finansowego, w tym walutowego.

PROGRAM:

13:00 – 13:40
Przywitanie uczestników oraz prezentacja projektu i najbliższych wydarzeń, w tym konkursu Grantowego - Piotr Tomczak, Broker Eksportowy Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza.

13:40 – 15:15
Moje doświadczenia w działalności eksportowej. Jak skutecznie zaplanować wejście na nowe rynki, kluczowe aspekty na bazie konkretnych przypadków (m.in. rynki rozwinięte krajów UE, rynki rozwijające się, ale z ukształtowaną gospodarką, rynki młode, budujące dopiero swoją gospodarkę, infrastrukturę itd.)
Daniel Pietrzak, Broker Eksportowy Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza.

15:15 – 16:00
Jak w łatwy sposób zabezpieczyć transakcje eksportowe. Najpopularniejsze i najskuteczniejsze produkty rynku finansowego, w tym walutowego - Wojciech Sujeta – Specjalista ds. Rynków Finansowych Raiffeisen Bank Polska.

16:00 – 17:00
Pytania i odpowiedzi, networking.

Formularz zgłoszeniowy (tutaj)
Program spotkania (tutaj)


DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. WSTĘP WOLNY.
ZAPRASZAMY!

 

„Spotkanie organizowane w związku z realizacją projektu pn„Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej – Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.”

 

 

12 WRZEŚNIA, GODZINA 13:00

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości

83-400 Kościerzyna, ul. Przemysłowa 3

 
 
 
 
 
PROJEKT FINANSOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij