Nasze firmy Najlepsi są w Inkubatorze

BudInteligent, automatyka

BudInteligent, automatyka

Nasza oferta obejmuje klasyczne wykonanie instalacji w oparciu o sieciowe źródło zasilania, a także możliwość wykorzystania innowacyjnych źródeł energii odnawialnej. Jako nasi klienci macie Państwo możliwość dowolnej konfiguracji tworzonego systemu w każdym momencie trwania projektu.

W dobie stale rosnącego zainteresowania automatyzacją czynności zachodzących w różnych przestrzeniach przebywania człowieka oraz chęci obniżenia kosztów eksploatacji, nasz zespół wychodzi na przeciw państwa oczekiwaniom i świadczy usługi w zakresie szeroko pojętej automatyki budynkowej oraz automatyki przemysłowej.

Budnteligent to pewność profesjonalnego przeprowadzenia projektu przez cały czas jego realizacji, począwszy od etapu projektowania, przez okablowanie, instalację i uruchomienie będziemy cały czas do Państwa dyspozycji.

W zależności od zapotrzebowania nasz zespół opracuje dla Państwa dogodne rozwiązanie systemu automatyki dedykowanego wyłącznie dla realizowanego obiektu.


Nasz zespół proponuje kompleksowe wykonanie automatyki w zakresie:

  •  systemów grzewczych, wentylacyjnych oraz klimatyzacji - HVAC
  •  systemów telewizji przemysłowej - CCTV
  •  systemów przeciwpożarowych wraz z alarmowaniem o pożarze - SAP
  •  systemów antywłamaniowych wraz z alarmowaniem o włamaniu - SWiN
  •  systemów zarządzania budynkiem – BMS
  •  systemów monitoringu i sterowania procesami oczyszczania ścieków


Automatyka przemysłowa
Świadczymy również usługi w zakresie projektowania, instalacji oraz uruchamiania systemów automatyki przepompowni wody lub ścieków oraz oczyszczalni ścieków.


Odnawialne źródła energii
Zgodnie z wskazaniami przyjętego przez Polskę unijnego pakietu klimatycznego, nasz kraj zobowiązany jest do 2020 roku produkować 15% całościowej energii w oparciu o odnawialne źródła. Od 2015 roku wg prawa każdy nowo powstały budynek musi w takowe zostać wyposażony. Dlatego też w odpowiedzi na intensywnie zmieniającą się sytuację energetyczną w Polsce świadczymy również usługi w zakresie uruchomienia systemów przetwarzania energii odnawialnej.

 
 
 
 
 
PROJEKT FINANSOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij