Nasze firmy Najlepsi są w Inkubatorze

Complex TSL, transport, spedycja

Complex TSL, transport, spedycja

COMPLEX TSL to rozwijająca się firma transportowa, ukierunkowana na świadczenie kompleksowych usług transportowych i spedycyjnych. Proponujemy Państwu przewóz towarów między Polską a krajami Europy, oraz na terenie kraju.

Od samego początku powstania firmy roku przyświeca nam jeden cel: ŚWIADCZENIE USŁUG NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, dlatego szczególny nacisk kładziemy na terminowość, szybkość i jakość świadczonych usług. Ciągła potrzeba rozwoju wymusza na nas wdrażanie nowych pomysłów i logistycznych rozwiązań, aby usprawnić transport towarów naszych Klientów, jak również ułatwić pracę naszym pracownikom.

COMPLEX TSL to nie tylko samochody ciężarowe, baza transportowa czy magazyn. To przede wszystkim wykwalifikowany zespół wielojęzycznych spedytorów, kompetentnych i dyspozycyjnych 24h/dobę. To także solidni kierowcy posiadający specjalne uprawnienia do przewozu rzeczy i towarów niebezpiecznych, przechodzący sukcesywne szkolenia dla udoskonalenia swoich predyspozycji. Nie pomijając kadry administracyjnej, zespołu wyspecjalizowanych mechaników czy pracowników magazynu – każdy wypełnia swoje obowiązki z najwyższą starannością i dbałością o sprawną i bezpieczną dostawę towaru klienta.

 

83-400 Kościerzyna, ul.Przemysłowa 3 
(Inkubator Przedsiębiorczości)
biuro@complextsl.pl
www.complextsl.pl

 
 
 
 
 
PROJEKT FINANSOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij