Aktualności Najnowsze informacje

Express Biznesu - 10 lat Izby Gospodarczej Pomorza

W jubileuszowym wydaniu Expressu Biznesu ukazał się wywiad z Panem Damianem Muchą - Prezesem Pomorskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.
Zapraszam do lektury!

Inkubator w Kościerzynie - 21.12.2018
 

Życzenia Świąteczne

kartka świąteczna

Inkubator w Kościerzynie - 21.12.2018
 
Podziękowanie

Podziękowanie

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Kościerzynie otrzymał podziękowanie od Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubaniu za udział w organizacji Powiatowych Eliminacji Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, które odbyły się 15 listopada 2018r.

Inkubator w Kościerzynie - 3.12.2018
 

"Czas na rozwój! - nowe możliwości rozwoju działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chojnicach zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kościerzynie. Podczas spotkania przedstawimy nowe możliwości rozwoju działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich.

Inkubator w Kościerzynie - 15.11.2018
 
Dzień Przedsiębiorczości w Kościerzynie

Dzień Przedsiębiorczości w Kościerzynie

W dniu 14 listopada 2018 r. w Sali im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie oraz w sali budynku B Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Kościerzynie odbył się Pomorski Dzień Przedsiębiorczości  IDG, zorganizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie oraz Partnerów. Pomorski Dzień Przedsiębiorczości  IDG zorganizowano po raz dziesiąty jednocześnie w tym samym dniu we wszystkich powiatach województwa pomorskiego w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP), promującego świadomy rozwój, przedsiębiorczość, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Inkubator w Kościerzynie - 19.11.2018
 
Olimpiada Młodych Producentów Rolnych w Inkubatorze

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych w Inkubatorze

15 listopada br po raz kolejny odbyły się w Inkubatorze eliminacje powiatowe Olimpiady Młodych Producentów Rolnych oraz Olimpiady o Wiedzy BHP w Rolnictwie, organizowane przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Przedsięwzięcie ma na celu promocję zawodu rolnika oraz pogłębienie wiedzy z zakresu rolnictwa. 
Laureatom Olimpiady składamy gratulacje i życzymy powodzenia podczas etapu wojewódzkiego.

Inkubator w Kościerzynie - 16.11.2018
 
Spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego "Columbus"

Spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego "Columbus"

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego "Columbus", które odbędzie się 25 września br. Tematem spotkania będzie przedsiębiorczość - jak działać żeby wygrywać.

Inkubator w Kościerzynie - 6.09.2018
 

Kwalifikacje dla Pomorzan - bezpłatne kursy zawodowe i językowe

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o  jest partnerem w projekcie unijnym RPO WP 5.5 – „Kwalifikacje dla Pomorzan” w ramach którego realizuje cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników.

 Serdecznie zapraszamy pracowników pracujących w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach, lub prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą do skorzystania ze szkoleń w zakresie:

  • Kurs SEP G2 – Eksploatacja – rozpoczęcie kursu 8.09.2018 r.
  • Kurs SEP G2 – Dozór – rozpoczęcie kursu 13.10.2018 r.
  • Operator/programista technolog obrabiarek CNC – rozpoczęcie kursu 12.10.2018 r.
  • Kursy komputerowe – poziom podstawowy
Inkubator w Kościerzynie - 30.08.2018
 
NOWE BISTRO JUŻ W INKUBATORZE!

NOWE BISTRO JUŻ W INKUBATORZE!

Szybko, tanio i – przede wszystkim smacznie - tak w skrócie można scharakteryzować nowo otwarte bistro, zlokalizowane w budynku Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Kościerzynie. 

Inkubator w Kościerzynie - 5.07.2018
 
Biuro do wynajęcia - III piętro - 31,5 m²

Biuro do wynajęcia - III piętro - 31,5 m²

Doskonałe miejsce na Twoją firmę!

Planujesz założyć własną działalność? Skontaktuj się z nami! 

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości ma za zadanie stworzyć korzystne warunki dla powstania i rozwoju nowych, innowacyjnych i małych przedsiębiorstw.

Jakie korzyści płyną ze współpracy z Inkubatorem? Możliwość uczestnictwa w spotkaniach biznesowych czy szkoleniach to dopiero początek. Młode firmy mogą korzystać z doradztwa biznesowego i prawnego. Inkubator udziela również wsparcia promocyjnego i umożliwia nawiązanie partnerstw oraz znalezienie źródeł finansowania przedsięwzięć.


Inkubator w Kościerzynie - 21.03.2018
 
 
 
 
1 2 3 4 ...15
 
 
PROJEKT FINANSOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij