Aktualności Najnowsze informacje

Bezpłatne konsultacje prawne

Bezpłatne konsultacje prawne

Prezent mikołajkowy dla kościerskich i kartuskich przedsiębiorców – bezpłatne konsultacje prawne w Kaszubskich Inkubatorach Przedsiębiorczości. Zapraszamy!

Inkubator w Kościerzynie - 8.12.2014
 

Konferencja LGR „Mòrénka”

Stowarzyszenie  Wdzydzko - Charzykowska Lokalna Grupa Rybacka „Mòrénka”  oraz Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku serdecznie zapraszają do udziału w konferencji podsumowującej działalność Stowarzyszenia w 2014 roku, pt.” Lokalna Strategia - jeden pomysł tysiące inicjatyw na obszarze LGR Mòrénka”

Inkubator w Kościerzynie - 12.12.2014
 

II Forum Odpowiedzialnej Przedsiębiorczości

Wraz z Partnerami projektu: "Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej na Subregion Metropolitalny i Nadwiślański"

serdecznie zapraszamy Państwa na: Forum Odpowiedzialnej Przedsiębiorczości

w dniu 3.12.2014 r. o godz. 9:30 do Gdańskiego Parku Naukowo Technologicznego


Rezerwacja i program Forum pod linkiem http://forumop.evenea.pl/

Inkubator w Kościerzynie - 3.12.2014
 
Podsumowanie: Pomorski Dzień Przedsiębiorczości

Podsumowanie: Pomorski Dzień Przedsiębiorczości

W dniu 20 listopada 2014 r., w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kościerzynie odbył się Pomorski Dzień Przedsiębiorczości – Indywidualna Działalność Gospodarcza, zorganizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie wraz z partnerami pod patronatem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku. „Pomorski Dzień Przedsiębiorczości – IDG” zorganizowano jednocześnie w tym samym dniu na terenie całego województwa w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP).

Inkubator w Kościerzynie - 24.11.2014
 

CSR ekologiczny nie tylko dla dużych - budowa dobrych relacji biznesowych MŚP

Jeżeli interesują się Państwo tematyką Społecznej Odpowiedzialności Biznesu lub chcą się dopiero z nią zapoznać to zapraszamy do bezpłatnego projektu szkoleniowo - doradczego pn. "CSR ekologiczny nie tylko dla dużych - budowa dobrych relacji biznesowych MŚP"

Uczestnicy dowiedzą się czym jest CSR, jakie są jego korzyści biznesowe i społeczne, przetestują w praktyce działania z obszaru CSR ekologicznego.

Inkubator w Kościerzynie - 19.11.2014
 
W co warto zainwestować?

W co warto zainwestować?

Uwaga! spotkanie zostaje przeniesione na dzień 20 listopada, kiedy to w naszym inkubatorze odbywać się będzie Pomorski Dzień Przedsiębiorczości.

Inkubator w Kościerzynie - 20.11.2014
 
Pomorski Dzień Przedsiębiorczości w Inkubatorze

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości w Inkubatorze

Informujemy, że w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kościerzynie w dniu 20 listopada 2014r. odbędzie się Pomorski Dzień Przedsiębiorczości, którego głównym organizatorem jest Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości do odwiedzenia nowo otwartego Inkubatora Przedsiębiorczości, którego główny zakres działalności dotyczy wspierania przedsiębiorczości na terenie powiatu kościerskiego.

Inkubator w Kościerzynie - 20.11.2014
 

„Pierwszy biznes - wsparcie na starcie"

Od 17 listopada studenci, absolwenci i bezrobotni w całej Polsce będą mogli otrzymać nawet 74 tys. zł niskooprocentowanej pożyczki na założenie własnego biznesu. 3 listopada Bank Gospodarstwa Krajowego podpisał umowy z instytucjami pożyczkowymi, które zajmą się obsługą wniosków i doradztwem.

Inicjator programu, czyli Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, przeznaczy w najbliższych latach aż 500 mln zł na rozwój przedsiębiorczości oraz tworzenie warunków dla powstawania nowych miejsc pracy. Program „Pierwszy biznes - wsparcie w starcie" jest bowiem elementem rozwoju rynku pracy, przeciwdziałania bezrobociu i promowania zatrudnienia.

Inkubator w Kościerzynie - 6.11.2014
 
Inkubator w Kościerzynie uroczyście otwarty

Inkubator w Kościerzynie uroczyście otwarty

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 28 października 2014r. Inkubator  Przedsiębiorczości w Kościerzynie został uroczyście otwarty. Wydarzenie to zostało połączone z organizacją konferencji zamykającej cały projekt pn. "Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach". Otwarcie uświetnili swoją obecnością przedstawiciele wszystkich Partnerów biorących udział w projekcie, władze Sejmiku Wojewódzkiego na czele z  Marszałkiem, Wojewoda Pomorski oraz wielu znamienitych gości reprezentujących obszar samorządowy, organizacji pozarządowych jak i przedstawiciele biznesu. 

 

Inkubator w Kościerzynie - 28.10.2014
 
Nabór na zielone studia

Nabór na zielone studia

Masz ostatnią szansę, by dołączyć do grona studentów dofinansowanych studiów podyplomowych w zakresie Eko Marketingu. Specjalistów z tej dziedziny wciąż poszukują pomorscy pracodawcy. Zapisz się! Bądź eko, zwiększ swoją konkurencyjność i zdobądź zawód przyszłości! Zapisy trwają do 15 listopada. Liczba miejsc jest ograniczona.

Inkubator w Kościerzynie - 8.10.2014
 
 
 
 
1... 12 13 14 15
 
 
PROJEKT FINANSOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij