Nasze firmy Najlepsi są w Inkubatorze

XtraWeb

XtraWeb

Projektowanie stron WWW oraz systemów e-commerce. Kreowanie wizerunku nowych przedsiębiorstw w sieci oraz kompleksowe promowanie istniejących marek. Tworzenie systemów informatycznych na zamówienie- przede wszystkim aplikacji webowych oraz produkcja i dystrybucja aplikacji dla biznesu, instytucji i samorządów. 

 
Ubezpieczenia Michał Felczuk

Ubezpieczenia Michał Felczuk

Ubezpieczenia Michał Felczuk oferuje sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i życiowych dostosowanych do potrzeb klienta indywidualnego oraz firm.

tel. 517 269 349

 

Iventec Szymon Nadolski

Firma IVENTEC S.C. zajmuje się projektowaniem, doradztwem oraz kompleksową dostawą elementów hydrauliki siłowej.

Ponad 10-letnie doświadczenie w branży wykwalifikowanych inżynierów pozwala na profesjonalną obsługę klientów dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb.

 

MLogistics

MLogistics to operator logistyczny świadczący usługi w zakresie usług przewozowych całopojazdowych i częściowych, spedycji międzynarodowej i krajowej.

 
BOTRANS Sp. z o.o.

BOTRANS Sp. z o.o.

Marka BOTRANS istnieje nieprzerwanie od 1989 roku. Od początku działalności, jej głównym celem jest realizacja każdego zlecenia w sposób profesjonalny, terminowy i zgodny z indywidualnymi potrzebami Klientów.

Ponad 20 lat doświadczeń zdobywanych na drogach Polski i Europy jest obecnie gwarancją każdorazowej realizacji powierzonych zadań w sposób sprawny i bezpieczny.

Współpraca z Botrans daje gwarancję, iż towar Klienta każdorazowo dotrze w określonym czasie i w określone miejsce.

 
MEDIA YOU NEED Sp. z o.o.

MEDIA YOU NEED Sp. z o.o.

Firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych

 
Complex TSL, transport, spedycja

Complex TSL, transport, spedycja

COMPLEX TSL to rozwijająca się firma transportowa, ukierunkowana na świadczenie kompleksowych usług transportowych i spedycyjnych. Proponujemy Państwu przewóz towarów między Polską a krajami Europy, oraz na terenie kraju.

 
Kaszubskie Biuro Rachunkowe DEKRET

Kaszubskie Biuro Rachunkowe DEKRET

Świadczymy i oferujemy profesjonalne usługi księgowe oraz rachunkowe. Pomagamy w sprawach formalnych i urzędowych, oraz reprezentujemy naszych Klientów przed różnego rodzaju instytucjami. 

 
BudInteligent, automatyka

BudInteligent, automatyka

Nasza oferta obejmuje klasyczne wykonanie instalacji w oparciu o sieciowe źródło zasilania, a także możliwość wykorzystania innowacyjnych źródeł energii odnawialnej. Jako nasi klienci macie Państwo możliwość dowolnej konfiguracji tworzonego systemu w każdym momencie trwania projektu.

 
Polecamy Firmę

Polecamy Firmę

Agencja reklamowa

 
 
 
 
1 2
 
 
PROJEKT FINANSOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij