Aktualności Najnowsze informacje

"Zmiana jak ją zrozumieć i przeprowadzić?" - spotkanie 28.03.2019 r.

"Zmiana jak ją zrozumieć i przeprowadzić?" - spotkanie 28.03.2019 r.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 28 marca o godz. 17:30 w Inkubatorze Przedsiębiorczości, porozmawiamy o zmianie oraz o tym jak ją przeprowadzić a przy tym nie odkręcić bezpieczników.

Inkubator w Kościerzynie - 19.03.2019
 
Wspomnienie o Leszku Miazdze

Wspomnienie o Leszku Miazdze

Leszek Miazga – był doświadczonym przedsiębiorcą i aktywnym działaczem społecznym.              Od ponad 10 lat prowadził agencję marketingową 2Pi. Był wiceprezesem Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza oraz członkiem zarządu Pomorskiego Instytutu im. prof. Brunona Synaka. Od roku zarządzał Funduszem Pożyczkowym Pomorze Przyszłości w ramach współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego oraz był zaangażowany w promocję funduszu kapitałowego w ramach Narodowego Centrum Badawczo Rozwojowego. Był Fundatorem Pomorskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Kościerzynie.

Leszek był człowiekiem pełnym optymizmu i pasji we wszystkim co robił. Każde podjęte zadanie wykonywał do końca z pełną odpowiedzialnością. Zawsze chętnie służył nam swoją wiedzą, pomocą oraz życzliwą radą.

 „Przyszłość nie rysuje się sama – to my ją tworzymy. Każdego dnia, pracując i podejmując małe i duże decyzje piszemy historię naszej przyszłości” ~ Leszek Miazga

Inkubator w Kościerzynie - 8.03.2019
 
Spotkanie pn."Jak budować relacje, które dają szczęście i pieniądze?"

Spotkanie pn."Jak budować relacje, które dają szczęście i pieniądze?"

20 lutego w naszym Inkubatorze odbyło się wydarzenie zorganizowane przez Akademię Rozwoju Osobistego Columbus. Wiktor Jodłowski opowiedział nam o tym jak budować relacje, które dają szczęście i pieniądze. Dowiedzieliśmy się dlaczego warto inwestować w relacje, odpisywać na wiadomości, jak bardzo zaufanie jest ważne w budowaniu relacji i co oznacza chodzenie po chmurach według Wiktora. Po zakończonej prelekcji zagraliśmy w quiz w aplikacji Kahoot. Do wygrania był godzinny, indywidualny trening języka angielskiego z Wiktorem. Gratulujemy zwycięzcy.

Inkubator w Kościerzynie - 26.02.2019
 
Spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego "Columbus"

Spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego "Columbus"

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego "Columbus", które odbędzie się 24 stycznia 2019r.

Tematem spotkania będzie zaufanie w biznesie.

Inkubator w Kościerzynie - 18.01.2019
 

Express Biznesu - 10 lat Izby Gospodarczej Pomorza

W jubileuszowym wydaniu Expressu Biznesu ukazał się wywiad z Panem Damianem Muchą - Prezesem Pomorskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.
Zapraszam do lektury!

Inkubator w Kościerzynie - 21.12.2018
 

Życzenia Świąteczne

kartka świąteczna

Inkubator w Kościerzynie - 21.12.2018
 
Podziękowanie

Podziękowanie

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Kościerzynie otrzymał podziękowanie od Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubaniu za udział w organizacji Powiatowych Eliminacji Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, które odbyły się 15 listopada 2018r.

Inkubator w Kościerzynie - 3.12.2018
 

"Czas na rozwój! - nowe możliwości rozwoju działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chojnicach zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kościerzynie. Podczas spotkania przedstawimy nowe możliwości rozwoju działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich.

Inkubator w Kościerzynie - 15.11.2018
 
Dzień Przedsiębiorczości w Kościerzynie

Dzień Przedsiębiorczości w Kościerzynie

W dniu 14 listopada 2018 r. w Sali im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie oraz w sali budynku B Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Kościerzynie odbył się Pomorski Dzień Przedsiębiorczości  IDG, zorganizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie oraz Partnerów. Pomorski Dzień Przedsiębiorczości  IDG zorganizowano po raz dziesiąty jednocześnie w tym samym dniu we wszystkich powiatach województwa pomorskiego w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP), promującego świadomy rozwój, przedsiębiorczość, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Inkubator w Kościerzynie - 19.11.2018
 
Olimpiada Młodych Producentów Rolnych w Inkubatorze

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych w Inkubatorze

15 listopada br po raz kolejny odbyły się w Inkubatorze eliminacje powiatowe Olimpiady Młodych Producentów Rolnych oraz Olimpiady o Wiedzy BHP w Rolnictwie, organizowane przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Przedsięwzięcie ma na celu promocję zawodu rolnika oraz pogłębienie wiedzy z zakresu rolnictwa. 
Laureatom Olimpiady składamy gratulacje i życzymy powodzenia podczas etapu wojewódzkiego.

Inkubator w Kościerzynie - 16.11.2018
 
 
 
 
1 2 3 4 ...14
 
 
PROJEKT FINANSOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij