Aktualności Najnowsze informacje

Spotkanie "Pracownicze Plany Kapitałowe - nowe obowiązki dla pracodawców"

Spotkanie "Pracownicze Plany Kapitałowe - nowe obowiązki dla pracodawców"

Kaszubski Związek Pracodawców oraz Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie zapraszają Państwa na spotkanie informacyjne dla Przedsiębiorców z terenu powiatu kościerskiego, które odbędzie się 11 marca 2020 r. (środa) o godz. 10.00 w Sali Widowiskowo - Kinowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie (ul. 3 Maja, sala konferencyjna, I piętro).

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 09.03.2020 r. pod numerem tel. 58/680 20 70 lub 71

e-mail: m.dyks@koscierzyna.praca.gov.pl  lub d.pelowska@koscierzyna.praca.gov.pl  

Inkubator w Kościerzynie - 27.02.2020
 
Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

14 listopada po raz kolejny odbyły się w naszym Inkubatorze eliminacje powiatowe Olimpiady Młodych Producentów Rolnych oraz Olimpiady o Wiedzy BHP w Rolnictwie, organizowane przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Przedsięwzięcie ma na celu promocję zawodu rolnika oraz pogłębienie wiedzy z zakresu rolnictwa.
Laureatom Olimpiady składamy gratulacje i życzymy powodzenia podczas etapu wojewódzkiego.
fot. koscierski info

Inkubator w Kościerzynie - 15.11.2019
 

Spotkanie z Przedsiębiorcami

W dniu 19 września 2019 r. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kościerzynie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu  „Mediacje w biznesie i w prawie pracy”.

Inkubator w Kościerzynie - 24.09.2019
 

Zaproszenie na spotkanie Przedsiębiorców

Kaszubski Związek Pracodawców, Starosta Kościerski Alicja Żurawska i Burmistrz Miasta Kościerzyna Michał Majewski zapraszają na spotkanie przedsiębiorców, które odbędzie się dnia 19.09.2019r. o godz.11.00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kościerzynie ul. Przemysłowa 3. Temat przewodni spotkania : „MEDIACJE w biznesie i w prawie pracy”.

Inkubator w Kościerzynie - 16.09.2019
 
Praktycznie o PPK - wdrożenie i co dalej?

Praktycznie o PPK - wdrożenie i co dalej?

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza wraz z Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych Skarbiec oraz Kancelarią Brokerską Łukasz Grabania zaprasza na szkolenie, które odbędzie się 24.09.2019 r. w godz. 9.00-13.00

Inkubator w Kościerzynie - 17.09.2019
 

SPOTKANIE INFORMACYJNE W KOŚCIERZYNIE PT.: „ALTERNATYWA DLA DOTACJI – ATRAKCYJNE INSTRUMENTY FINANSOWE DLA BIZNESU W WOJ. POMORSKIM”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chojnicach zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 23 września 2019 roku w Kościerzynie, poświęcone możliwości otrzymania niskooprocentowanych (preferencyjnych) pożyczek i kredytów na utworzenie i rozwój działalności gospodarczej na terenie województwa pomorskiego.

Inkubator w Kościerzynie - 16.09.2019
 
"Zmiana jak ją zrozumieć i przeprowadzić?" - spotkanie 28.03.2019 r.

"Zmiana jak ją zrozumieć i przeprowadzić?" - spotkanie 28.03.2019 r.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 28 marca o godz. 17:30 w Inkubatorze Przedsiębiorczości, porozmawiamy o zmianie oraz o tym jak ją przeprowadzić a przy tym nie odkręcić bezpieczników.

Inkubator w Kościerzynie - 19.03.2019
 
Wspomnienie o Leszku Miazdze

Wspomnienie o Leszku Miazdze

Leszek Miazga – był doświadczonym przedsiębiorcą i aktywnym działaczem społecznym.              Od ponad 10 lat prowadził agencję marketingową 2Pi. Był wiceprezesem Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza oraz członkiem zarządu Pomorskiego Instytutu im. prof. Brunona Synaka. Od roku zarządzał Funduszem Pożyczkowym Pomorze Przyszłości w ramach współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego oraz był zaangażowany w promocję funduszu kapitałowego w ramach Narodowego Centrum Badawczo Rozwojowego. Był Fundatorem Pomorskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Kościerzynie.

Leszek był człowiekiem pełnym optymizmu i pasji we wszystkim co robił. Każde podjęte zadanie wykonywał do końca z pełną odpowiedzialnością. Zawsze chętnie służył nam swoją wiedzą, pomocą oraz życzliwą radą.

 „Przyszłość nie rysuje się sama – to my ją tworzymy. Każdego dnia, pracując i podejmując małe i duże decyzje piszemy historię naszej przyszłości” ~ Leszek Miazga

Inkubator w Kościerzynie - 8.03.2019
 
Spotkanie pn."Jak budować relacje, które dają szczęście i pieniądze?"

Spotkanie pn."Jak budować relacje, które dają szczęście i pieniądze?"

20 lutego w naszym Inkubatorze odbyło się wydarzenie zorganizowane przez Akademię Rozwoju Osobistego Columbus. Wiktor Jodłowski opowiedział nam o tym jak budować relacje, które dają szczęście i pieniądze. Dowiedzieliśmy się dlaczego warto inwestować w relacje, odpisywać na wiadomości, jak bardzo zaufanie jest ważne w budowaniu relacji i co oznacza chodzenie po chmurach według Wiktora. Po zakończonej prelekcji zagraliśmy w quiz w aplikacji Kahoot. Do wygrania był godzinny, indywidualny trening języka angielskiego z Wiktorem. Gratulujemy zwycięzcy.

Inkubator w Kościerzynie - 26.02.2019
 
Spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego "Columbus"

Spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego "Columbus"

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego "Columbus", które odbędzie się 24 stycznia 2019r.

Tematem spotkania będzie zaufanie w biznesie.

Inkubator w Kościerzynie - 18.01.2019
 
 
 
 
1 2 3 4 ...15
 
 
PROJEKT FINANSOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij