Aktualności Najnowsze informacje

Spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego "Columbus"

Spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego "Columbus"

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego "Columbus", które odbędzie się 25 września br. Tematem spotkania będzie przedsiębiorczość - jak działać żeby wygrywać.


Naszymi gośćmi będą:
➡️Bartłomiej Glinka to absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Założyciel Akademii Rozwoju Osobistego Columbus, członek Rady Ekspertów Uniwersytetu Gdańskiego. 
Ukończył studia z tytułem magistra na specjalności Handel Morski. Absolwent studiów MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.
Karierę zawodową rozpoczął w spółce Evegreen Marine Corporation, w której pracował przez 5 lat. Następnie przez 4 lata był dyrektorem oddziału w firmie Rohlig Suus Logistics SA.
Współzałożyciel firmy OMIDA Group działającej w branży logistycznej (TSL), firmy, która w 7 roku działalności zatrudnia 600 osób oraz generuje przychody 500 mln.

➡️Kazimierz Łangowski, urodzony Kościerzak, Kaszub z krwi i kości. Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa TENCOM-POL z siedzibą w Kaliskach Kościerskich. Od 1995 roku prowadzi samodzielną działalność gospodarczą w zakresie wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, odpylania przemysłowego, zarówno w kraju, jak i za granicą, zatrudniając ponad 20- tu pracowników. W biznesie najbardziej ceni fachowość, jakość, terminowość, uczciwość i znajomość języków.
Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch dorosłych dzieci. Interesuje się sportem, do dnia dzisiejszego gra w piłkę nożną. Jak tylko czas na to pozwala, to podróżuje po świecie, szczególnie uwielbia jazdę na nartach i każdego roku stara się minimum raz w roku odwiedzać Alpy.

Podczas spotkania Kazimierz podzieli się z Tobą swoim punktem widzenia przedsiębiorczości 

Partnerami wydarzenia są: Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Kościerzynie, Telewizja Kaszuby, portal koscierzyna24.info, OMIDA Group.

 Zapisz się nim zajęte zostaną Ci wszystkie miejsca.
https://koscierzynacolumbusprzedsiebiorczosc.evenea.pl/

AGENDA 
18.00 - przywitanie gości, wprowadzenie
18.15 - cz. I - Przedsiębiorczość. Cecha, którą możesz rozwijać. Jak działać, aby wygrywać? Prelegent: Bartłomiej Glinka
19.00 - przerwa
19.15 - cz. II - Przedsiębiorczość. Cecha, którą możesz rozwijać. Jak działać, aby wygrywać? Prelegent: Kazimierz Łangowski
20.00 - zakończenie, wspólne zdjęcie.

 DATA 
25.09.2018 18:00
Nie zapomnij o dodaniu wydarzenia, do swojego kalendarza!
Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, zajrzyj tutaj:
http://akademiacolumbus.pl/kalendarz-poradnik//

Obowiązkowo śledź nas i stronę wydarzenia na Facebooku! 

MIEJSCE 
Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Kościerzynie
ul. Przemysłowa 3
83-400 Kościerzyna

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 
 
 
 
 
PROJEKT FINANSOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij